Сео аудит сайту

seo-audit-saytuПошуковий сео аудит сайту (SEO аналіз) — це діагностика ресурсу на виявлення помилок, які перешкоджають виходу сайту на верхні позиції в результатах пошуку.

Аудит і оцінка просування сайту потрібні у випадках, коли:

сайт займає невигідні позиції в пошуковій видачі, має низькі показники відвідуваності і продажів;

сайт потрапив під санкції пошукових машин внаслідок невдалої SEO-кампанії і його потрібно терміново «реанімувати»;

є трафік (відвідуваність), але кількість покупок на порядок менше числа відвідувачів.

Мета аудиту — підвищення позицій і збільшення кількості переходів на сайт. Ми проводимо аналіз сайту компанії і даємо рекомендації, як поліпшити роботу ресурсу. Така діагностика необхідна для створення або зміни алгоритму ефективного просування в мережі. Ви дізнаєтеся, як потрібно модифікувати сайт, щоб він оперативно і коректно потрапляв в пошукові системи.

Що ми робимо

КРОК №1

Вивчаємо бізнес замовника і визначаємо його специфіку. Проводимо сегментацію споживачів, щоб з’ясувати сферу їхніх інтересів. Це необхідно для розробки стратегії залучення нових потенційних покупців.

КРОК №2

Визначаємо, які запити формулює цільова аудиторія в пошукових системах. Виявляємо пріоритетні запити і проводимо аналіз ключових слів для сторінок сайту. Далі ми складаємо семантичне ядро, підбираємо коректні ключові слова з урахуванням іміджу компанії та стратегії продажів.

КРОК №3

По ключових запитах визначаємо видимість сайту в пошукових системах і даємо рекомендації для підвищення його позиції у видачі. Це в основному стосується наявності унікального і оптимізованого контенту (текстового наповнення), включення «продають» запитів в SEO-атрибути (title, description, h1 і т.д.) і мн. ін.

КРОК №3

Вивчаємо юзабіліті сайту, визначаючи наскільки він зручний для користувача. Ресурс повинен надавати логічну навігацію, працездатні інструменти та форми (зворотний зв’язок, заявки і т.д.). Сторінки сайту повинні коректно відображатися в різних браузерах.

Необхідно також, щоб інформація на сторінках була зручною для сприйняття: грамотно структуровані тексти, фото-, відеоматеріали, інфографіка та інші елементи сторінки. Користувач повинен затриматися на вашому сайті. Якщо йому щось не сподобається, і він піде, то пошукові машини розцінять це як негативний поведінковий фактор і можуть знизити ваш рейтинг.

КРОК №4

Проводимо аналіз оптимізації вашого сайту, стежимо за динамікою його відвідуваності, виділяючи основні джерела припливу відвідувачів. Також відзначаємо всі посилання, що ведуть на сайт з інших ресурсів.

КРОК №5

Визначаємо і аналізуємо стратегію просування ваших конкурентів, відстежуємо їх позиції в пошукових системах. На основі отриманих даних розробляється тактика, як з найменшими витратами обійти конкурента.

КРОК №6

За результатами пошукового аудиту ви отримуєте звіт, який включає опис поточного стану та рекомендації щодо покращення ситуації.

Аналіз сайту компанії — це не загальні поради або адаптація типових моделей, це дослідницька робота з виявлення реальних проблем конкретного ресурсу. Ми займаємося точкової аналітикою, щоб Ви могли провести ефективну внутрішню оптимізацію сайту за ключовими напрямами (програмний код, контент).

SEO — це базова частина пошукової оптимізації, на основі якої будується стратегія просування сайту. Від якості пошукового аудиту багато в чому залежить ефективність просування і кінцевий результат. Грамотний пошуковий аудит працює на підвищення позицій сайту в пошуковій видачі, приплив цільових відвідувачів і збільшення продажів.

 

akcija
Прочитали 300 раз(a)
25.10.2015
 

Еще больше по теме:

Добавьте комментарий

Войдите, чтобы написать комментарий.